• повик за поддршка 0086-13815021119

Контактирајте не

Компанија: Changzhou Ourok Houseware копродукции, ООД

Контакт: Лили

Тел: 0086-13815021119

Телефон: 13961465188

Е-пошта:  lily@ourok.cn

WeChat, Skype, Што App: 13961465188

Адреса: No.2-10, Tianshan патот, Окружниот Xinbei, Changzhou, Jiangsu, Кина

Време: понеделник-петок: 8: 30AM до 5 часот попладне

Сабота 10ч за да се 2PM

Недела: ЗатвореноWhatsApp Online Chat !