• повик за поддршка 0086-13815021119

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Зошто да изберете нас?

Прво, ќе се фокусира на брзина. Било какви прашања или прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Второ, ние цениме посветеност и квалитет. Вложивме многу facories за најдобрите производи.

Трето, ќе се фокусира на истражување и продажба, како и производство е донесена во соработка фабрики. Вашите идеи може да се промени во реалност од нас.

Што е вашиот цени?

Нашите цени се во зависност од количината и вашите барања. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по вашиот Контактирајте не за повеќе информации.

Што е просечната времето за води?

За примерок: во рок од 7 работни дена по добивањето на плаќање. За рефус со цел: во рок од 35 работни дена од денот на добивањето на плаќање.

Дали е во ред да се печати логото на мојата?

Да, можете can.You, исто така, може да има прилагодување на пакети, ние само треба точно АИ форма уметнички дела.

Како да се продолжи на работа?

Прво ги споделите со нас вашите барања за пакување.
Второ Цитираме во зависност од вашите барања или нашите предлози.
Трето клиентите потврдува примероци и места депозит за официјалниот редослед.
Четврто Ние организираме производството.

Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?

1. Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист;

2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив, без разлика од каде доаѓаат.

Сакаат да работат со САД?
Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !