• повик за поддршка 0086-13815021119

Контактирајте не

Компанија: Changzhou Ourok Houseware копродукции, ООД

Адреса: No.2-10, Tianshan патот, Окружниот Xinbei, Changzhou, Jiangsu, Кина

Време: понеделник-петок: 8: 30AM до 5 часот попладне

Saturday:10AM to 2PM  Sunday:Closed

B2B Department

Contact: Lily

Tel: 0086-519-85101819

E-mail: lily@ourok.cn 

Skype; +86 13961465188

Wechat/Whatspp:+86 13338195823

Amazon after service

E-mail: customer_service@ourok.cn

 

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на насSend your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !