Plastic hand food chopper and slicer for vegetable A008-2(Blue) - China Ourok Houseware
 • повик за поддршка 0086-13815021119

Plastic hand food chopper and slicer for vegetable A008-2(Blue)

 • ОЕМ: Прифатливи
 • Персоналните: Прифатливи
 • Земја на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Порт: Шангај
 • MOQ: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US $3.2-4.5 / Set
 • детали за производот

  Тагови производ

  Името на брендот Ourok
  Име на производ Висока храна хеликоптер
  Број на модел A008-2
  боја сина
  материјали ABS + PS + PP + СС + TPR + ОПП
  големина 12.5 * 12.5 * 14.2cm
  NW / GW 0.28KG / 0.4KG
  функција Еко-пријателски, порибено
  користење Dicing / Брусење / Тепа egges или креми
  Достапно за Зеленчук / Месо / Овошје / N UTS
  пакет 1 парчиња / боја кутија, 13 * 13,2 * 15,5 см / кутија,
  18pcs / картон, 42 * 29 * 49 cm / картон
  20GP: 7524 комплети
  40GP: 15678 поставува
  40HQ: 19602 сетови
  Време на испорака 10-15days

  Опис на производот:

  Совршен за сечкање лук, кикирики, зеленчук и овошје за чили сос, сос од домати, храна за бебиња, и така натаму. Повлечете едно време како да ги намалат неколку times.It е многу лесен и ефикасен. Тоа ќе биде полесно да се повлече низа по сечење храна во мали парчиња.

  xiang1 xiang2 xiang3

  FAQ about customization

  FAQ about customization

  A008-2 food chopper(1)

  Package & Delivery

  A008-2 food chopper(2)

  Најчесто поставувани прашања

  photobank (44)

  сертификати

  photobank (1)

  Нашата компанија

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !