Ourok top rated plastic manual mini food and vegetable chopper for kitchen A008(Blue) - China Ourok Houseware
 • повик за поддршка 0086-13815021119

Ourok top rated plastic manual mini food and vegetable chopper for kitchen A008(Blue)

 • ОЕМ: Прифатливи
 • Персоналните: Прифатливи
 • Земја на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Порт: Шангај
 • MOQ: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US $3.1-4.5 / Set
 • детали за производот

  Тагови производ

  Името на брендот Ourok
  Име на производ Мини храна хеликоптер 
  Број на модел A008 (Плава)
  боја Сина / црвена
  материјали ABS + PS + ПП + компјутер + СС
  големина 12,5 * 12,5 * 9.5cm
  NW / GW 0.2kg / 0.289kg
  функција Еко-пријателски, порибено
  користење сечкање / dicing / брусење / мелење / mashing
  Достапно за Зеленчук / Месо / ореви / Овошје / Спајс
  пакет 1 приврзок / боја кутија, 13.5 * 10.5 * 13.5cm / set,
  36sets / картон, 56 * 33 * 43.5cm / картон
  20GP: 11160sets
  40GP: 23256sets
  40HQ: 29088sets
  Време на испорака 10-15days

  Опис на производот:

  Совршен за сечкање лук, кикирики, зеленчук и овошје за чили сос, сос од домати, храна за бебиња, и така натаму. Повлечете едно време како да ги намалат неколку times.It е многу лесен и ефикасен. Тоа ќе биде полесно да се повлече низа по сечење храна во мали парчиња.

  xiang1 xiang2 xiang3 xiang4 xiang5

  FAQ about customization

  A008 food chopper (blue)

  Package & Delivery

  A008 food chopper(blue)2

  Најчесто поставувани прашања

  photobank (44)

  сертификати

  photobank (1)

  Нашата компанија

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !