Multifunctional Manual Juicer for Home Use D598 - China Ourok Houseware
 • повик за поддршка 0086-13815021119

Multifunctional Manual Juicer for Home Use D598

 • ОЕМ: Прифатливи
 • Персоналните: Прифатливи
 • Земја на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Порт: Шангај
 • MOQ: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US 9-12 /set
 • детали за производот

  Тагови производ

  Product Name/Item No.
  Multifunctional Hand Juicer for Home Use/D598E
  боја
  pink/green/blue
  големина
  31,5 * 11 * 27.7cm
  NW / GW
  1.3kg / 1,5 килограми
  користење
  Juicer/Making Ice Cream
  пакет
  1 pcs/color box, 22.5*12.5*24.5cm/box, 8pcs/carton,47*27.5*51cm/carton

  Опис на производот

  Овој производ има карактеристики на убави, трајни, едноставна опрема, лесно да го расклопите и лесно clean.It е погодна за сок extractionfrom овошје и зеленчук и поделба на сок од остатоци.

  粉 粉2 粉4 粉5 粉6 粉7

  Најчесто поставувани прашања

  photobank (44)

  сертификати

  photobank (1)

  Нашата компанија

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !