Plastic Manual Cookie Press for DIY CK101(YELLOW) - China Ourok Houseware
 • повик за поддршка 0086-13815021119

Plastic Manual Cookie Press for DIY CK101(YELLOW)

 • ОЕМ: Прифатливи
 • Персоналните: Прифатливи
 • Земја на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Порт: Шангај
 • MOQ: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: USD $3.5-5 / Set
 • детали за производот

  Тагови производ

  Името на брендот Ourok
  Име на производ Plastic Manual Cookie Press for DIY 
  Број на модел CK101
  боја Жолта / сина / розова / црвена / зелена
  материјали ABS + КАКО + ПП + СС
  големина 13,8 * 5.8 * 22cm
  NW / GW 0.22KG / 0.42KG
  функција Еко-пријателски, порибено
  Достапно за Cookies / Торти
  пакет 1set / боја кутија, 15.5 * 7.2 * 23.3cm / собата
  20sets / картон, 75 * 25 * 35 cm / картон
  20GP: 7420sets
  40GP: 15440sets
  40HQ: 19320sets
  Време на испорака 10-15 дена

  Опис на производот:

  Ова productis направени од одделение пластика храна која има различни цвет дискови и различни совети форма Шлаг, на секој чекор внимателно произведени, да ви даде подобро искуство.

  xiang1xiang2xiang3xiang4xiang5

  FAQ about customization

  cookie press gun yellow(1)

  Package & Delivery

  cookie press gun green(2)

  Најчесто поставувани прашања

  photobank (44)

  сертификати

  photobank (1)
  photobank (1)

  Нашата компанија

  company

  Contact us

  photobank (4)


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !