• Mbështetje Call 0.086-13815021119

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Pse na zgjodhet ne?

Së pari, ne fokusohemi në shpejtësi. Çdo pyetje ose pyetje do të jetë përgjigjur në 24 orë.

Së dyti, ne e vlerësojmë angazhimin dhe cilësinë. Ne kemi investuar shumë facories për produktet më të mira.

Së treti, ne fokusohemi në kërkimin dhe shitjet, dhe prodhimi është marrë në fabrika bashkëpunuese. idetë tuaja mund të ndryshohet në realitet nga ne.

Çfarë është çmimet tuaja?

Çmimet tona janë në varësi të sasisë dhe kërkesat tuaja. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas nesh kontakt tuaj për informacion të mëtejshëm.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostër: brenda 7 ditëve të punës pas marrjes së pagesës. Për qëllim pjesa më e madhe: brenda 35 ditëve të punës pas marrjes së pagesës.

A është në rregull për të printuar logon time në?

Po, ju can.You gjithashtu mund të keni customization të paketave, ne vetëm duhet të saktë UA formë artwork.

Si për të vazhduar një urdhër?

Së pari le të na tregoni kërkesat tuaja për paketim.
Së dyti ne japin kuotën e tyre në bazë të kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona.
Së treti klienti konfirmon depozitë mostrave dhe vende për qëllim formale.
Së katërti Ne organizojmë prodhimin.

Si mund të bëni biznesin tonë afatgjatë dhe marrëdhënie të mira?

1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar klientët tanë të përfitojnë;

2. Ne respektojmë çdo konsumatori si mikut tonë dhe ne sinqerisht bëjnë biznes dhe të bëjë miq me ta, nuk ka rëndësi se ku ata vijnë nga.

Duan të punojnë me ne?
Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !