• Mbështetje Call 0.086-13815021119

na kontaktoni

Company: Changzhou Ourok Houseware Co, Ltd

Adresa: No.2-10, Tianshan Road, Xinbei Qarkut, Changzhou, Jiangsu, China

Koha: E hënë-e premte: 8: 30AM të 5pm

Saturday:10AM to 2PM  Sunday:Closed

B2B Department

Contact: Lily

Tel: 0086-519-85101819

E-mail: lily@ourok.cn 

Skype; +86 13961465188

Wechat/Whatspp:+86 13338195823

Amazon after service

E-mail: customer_service@ourok.cn

 

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek neSend your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !