Plastic hand food chopper and slicer for vegetable A008-2(Blue) - China Ourok Houseware
 • Mbështetje Call 0.086-13815021119

Plastic hand food chopper and slicer for vegetable A008-2(Blue)

 • OEM: pranueshme
 • Customization: pranueshme
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Port: Shanghai
 • Moq: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US $3.2-4.5 / Set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  brand Name Ourok
  Emri i produktit chopper lartë ushqim
  Numri Model A008-2
  Ngjyrë blu
  Materiale ABS + PS + PP + SS + TPR + POM
  madhësi 12.5 * 12.5 * 14.2cm
  NW / GW 0.28KG / 0.4KG
  tipar Eco-Friendly, pajisur
  përdorim Dicing / bluarje / Rrahje egges ose krem
  Në dispozicion për Vegetables / Mish / Fruta / N UTS
  paketë 1 cope / kuti me ngjyra, 13 * 13.2 * 15.5 cm / box,
  18pcs / carton, 42 * 29 * 49 cm / carton
  20GP: 7524 grupe
  40GP: 15678 grupe
  40HQ: 19602 grupe
  Koha e dërgimit 10-15days

  Përshkrim i produktit:

  Perfect për shëndoshë hudhër, kikirikë, perime dhe fruta për salcë djegës, salcë domate, ushqim për fëmijë dhe kështu me radhë. Tërhiqe një herë si në qoftë se ne e kishte prerë një times.It pak është shumë i përshtatshëm dhe efikas. Ajo do të jetë më e lehtë për të tërhequr të vargut pas prerjes ushqimin në copa të vogla.

  xiang1 xiang2 xiang3

  FAQ about customization

  FAQ about customization

  A008-2 food chopper(1)

  Package & Delivery

  A008-2 food chopper(2)

  FAQ

  photobank (44)

  certifikatat

  photobank (1)

  Kompania jone

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Previous:
 • Next:

 • 

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !