Manual hajvan Making Machine me makarona Roller Q601 - China Ourok Houseware
 • Mbështetje Call 0.086-13815021119

Manual hajvan Making Machine me makarona rul Q601

 • OEM: pranueshme
 • Customization: pranueshme
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Port: Shanghai
 • Moq: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US 15-18.5
 • Detail Product

  Produkt Tags

  brand Name Ourok
  Emri i produktit Manual Noodle Making Machine with Pasta Roller 
  Numri Model Q601
  Ngjyrë Verdhë / blu
  Materiale CS + SS
  madhësi 20.8 * 17.5 * 15.6cm
  NW / GW 2.6kg / 3.88kg
  funksion Shtypja / prerja pasta
  paketë 1 set / kuti ngjyra, 25.5 * 24 * 27.8cm / set,
  4sets / carton, 51 * 27 * 58cm / carton,
  20GP: 1472sets
  40GP: 3008sets
  40HQ: 3312sets
  Koha e dërgimit 10-15days

  Përshkrim i produktit:

  Makinë Manual hajvan ka dy sisteme të pavarura rul, një është për shtypur dhe një tjetër është për rollers cutting.Two teh për prerje të sistemit janë fakultative, 1.5mm apo 4mm.

  20180303150820_2721020180303150742_7370920180303150710_4616120180303150721_2832220180303150808_6389020180303150839_60743

  FAQ

  photobank (44)

  certifikatat

  photobank (1)

  Kompania jone

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Previous:
 • Next:

 • 

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !