Ourok top rated plastic manual mini food and vegetable chopper for kitchen A008(Blue) - China Ourok Houseware
 • Mbështetje Call 0.086-13815021119

Ourok top rated plastic manual mini food and vegetable chopper for kitchen A008(Blue)

 • OEM: pranueshme
 • Customization: pranueshme
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Port: Shanghai
 • Moq: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US $3.1-4.5 / Set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  brand Name Ourok
  Emri i produktit chopper Mini ushqim 
  Numri Model A008 (Blue)
  Ngjyrë Blue / Red
  Materiale ABS + PS + PP + PC + SS
  madhësi 12.5 * 12.5 * 9.5cm
  NW / GW 0.2kg / 0.289kg
  tipar Eco-Friendly, pajisur
  përdorim shëndoshë / dicing / bluarje / tepër i sjellshëm / mashing
  Në dispozicion për Perimet / Mish / arra / Frutat / Spice
  paketë 1 set / kuti me bojra, 13.5 * 10.5 * 13.5cm / set,
  36sets / kartoni, 56 * 33 * 43.5cm / carton
  20GP: 11160sets
  40GP: 23256sets
  40HQ: 29088sets
  Koha e dërgimit 10-15days

  Përshkrim i produktit:

  Perfect për shëndoshë hudhër, kikirikë, perime dhe fruta për salcë djegës, salcë domate, ushqim për fëmijë dhe kështu me radhë. Tërhiqe një herë si në qoftë se ne e kishte prerë një times.It pak është shumë i përshtatshëm dhe efikas. Ajo do të jetë më e lehtë për të tërhequr të vargut pas prerjes ushqimin në copa të vogla.

  xiang1 xiang2 xiang3 xiang4 xiang5

  FAQ about customization

  A008 food chopper (blue)

  Package & Delivery

  A008 food chopper(blue)2

  FAQ

  photobank (44)

  certifikatat

  photobank (1)

  Kompania jone

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Previous:
 • Next:

 • 

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !