Multifunctional Manual Juicer for Home Use D598 - China Ourok Houseware
 • Mbështetje Call 0.086-13815021119

Multifunctional Manual Juicer for Home Use D598

 • OEM: pranueshme
 • Customization: pranueshme
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Port: Shanghai
 • Moq: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: US 9-12 /set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Product Name/Item No.
  Multifunctional Hand Juicer for Home Use/D598E
  Ngjyrë
  pink/green/blue
  madhësi
  31.5 * 11 * 27.7cm
  NW / GW
  1.3kg / 1.5kg
  përdorim
  Juicer/Making Ice Cream
  paketë
  1 pcs/color box, 22.5*12.5*24.5cm/box, 8pcs/carton,47*27.5*51cm/carton

  Përshkrim i produktit

  Ky produkt ka karakteristikat e bukur, të qëndrueshme, pajisje të thjeshtë, të lehtë për të çmontimit dhe të lehtë clean.It është i përshtatshëm për fruta lëng extractionfrom dhe perimeve dhe ndarjes së mbetjeve lëng.

  粉 粉2 粉4 粉5 粉6 粉7

  FAQ

  photobank (44)

  certifikatat

  photobank (1)

  Kompania jone

  company

  Contact us

  photobank (4)

 • Previous:
 • Next:

 • 

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !