Plastic Manual Cookie Press for DIY CK101(YELLOW) - China Ourok Houseware
 • Mbështetje Call 0.086-13815021119

Plastic Manual Cookie Press for DIY CK101(YELLOW)

 • OEM: pranueshme
 • Customization: pranueshme
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Port: Shanghai
 • Moq: 100 Pieces
 • FOB Reference Price: USD $3.5-5 / Set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  brand Name Ourok
  Emri i produktit Plastic Manual Cookie Press for DIY 
  Numri Model CK101
  Ngjyrë Yellow / Blue / Pink / Red / Gjelbër
  Materiale ABS + AS + PP + SS
  madhësi 13.8 * 5.8 * 22cm
  NW / GW 0.22KG / 0.42KG
  tipar Eco-Friendly, pajisur
  Në dispozicion për Cookies / ëmbëlsira
  paketë 1set / kuti me bojra, 15.5 * 7.2 * 23.3cm / set
  20sets / kartoni, 75 * 25 * 35 cm / carton
  20GP: 7420sets
  40GP: 15440sets
  40HQ: 19320sets
  Koha e dërgimit 10-15 ditë

  Përshkrim i produktit:

  Ky productis bërë nga plastike e ushqimit klasën që ka disqe të ndryshme lule dhe këshilla të ndryshme formë krem, çdo hap të prodhuara me kujdes, ju jap një përvojë më të mirë.

  xiang1xiang2xiang3xiang4xiang5

  FAQ about customization

  cookie press gun yellow(1)

  Package & Delivery

  cookie press gun green(2)

  FAQ

  photobank (44)

  certifikatat

  photobank (1)
  photobank (1)

  Kompania jone

  company

  Contact us

  photobank (4)


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Send your message to us:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !